Kanyak Matarası

Alkol Matarasında Farklı Model Seçenekleri

Günün her saatinde içki içmeyi seven kişiler yanlarında alkol matarası sayesinde bu içkilerini taşıyabilirler. Bu sayede içki içmek istedikleri zaman alkol mataralarını açarak evde dışarıda iş yerinde rahatlıkla azar azar alkol içebilirler. Bundan dolayı da hem eskiden beri hem de son zamanlarda bu mataranın kullanımı çok artmıştır.

Deri içki matarası çeşitleri son zamanların en popüler alkol matarası modelidir. Birinci sınıf metal malzemeden üretilen bu alkol matarası tamamen deri malzeme ile kaplanmıştır. Üzerinde de farklı tasarım çizgileri ve desenleri konularak satın alacak kişiyi etkileyecek modeller oluşturulmuştur. Şimdi deri kaplamalı içki matarası çeşitlerinin genel özelliklerine bir göz atalım.

  • Bu modeldeki içki mataraları yurt dışında birinci sınıf işçilik sonucunda üretilir.
  • Matara için kullanılan metal malzeme birinci sınıf paslanmaz metaldir. Bundan dolayı temizlenmesi ve kullanılması sırasında aradan yıllar geçse de kolay kolay paslanma görülmez.
  • Metal tabaka çok şık malzemeli deriyle kaplanmıştır. Bu sayede modellere zarif bir görünüm katılmıştır.
  • Deri kaplamalı olan içki mataraları insanların cebine sığacak bir boyuttadır. Bundan dolayı da her yere rahatlıkla götürülebilir.
  • Birinci sınıf malzemelerle üretilmiş olsa da 40 TL den başlayan çok uygun fiyatlara satılıyor.

Cam İçki Mataralarının Zarif Tasarımı

Alkol matarası satın almak isteyenler cam malzemeden yapılan cam içki matarası çeşitlerini görünce çok etkilenirler. Birinci sınıf cam malzemeden yapılan bu alkol mataraları metal ve deri kaplamalı modellerden daha farklı bir görünümde olurlar. Üstelik farklı renklerde üretildiği için model çeşitliliği de çok fazladır.

Cam malzemeyle üretildiği için dışarıdan görünümü de oldukça zariftir. Üstelik cam malzeme sayesinde içine koyduğunuz alkol de sürekli soğuk olarak kalacak.

Gümüş Renkli İçki Matarası Modelleri

Alkol matarası modelleri kapsamında son dönemlerde gümüş içki matarası modelleri de çok sık tercih ediliyor. Gümüş rengiyle sizleri ilk görüşte etkileyecek olan bu model aynı zamanda birinci sınıf paslanmaz metalden üretilmiştir. Sade bir görünüm sayesinde zarif bir tasarım oluşturulmuştur. Bu şık ürünü çok az bir meblağ ödeyerek satın almanız da mümkündür.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: