Kanyak Matarası

Arkadaş Ortamlarınızın Vazgeçilmezi Kanyak Mataraları

23 Aralık 2017

Alkol kullanmayı seven ve alkollerini sürekli yanında taşımayı isteyen kişilerin en fazla tercih ettikleri ürünlerin başında gelir kanyak mataraları. Kanyak matarasında viski ve konyak tüketmeniz mümkün olurken içkinizi arkadaş ortamına da taşımanız mümkün olmaktadır. Bir araya gelinen hoş sohbetlerin yapıldığı toplantılarınıza kanyak matara setinizin içine içkinizi koyarak şat bardakları sayesinde arkadaşlarınıza da ikramlarda bulunabilmektesiniz.

Kanyak Matarası Nasıl Temizlenir?

Kanyak matarası kolay temizliği olan aksesuarladır. Her kullanım sonrasında suyla durulamalısınız yeterli olurken tuz, karbonat ve su karışımıyla daha derinlemesine bir temizlik yapabilirisiniz.

Alkollü içecek dışında özellikle asitli içeceklerin taşınmaması gereken ürünlerdir. İç kısımlarında koku oluşmasına neden olabilmektedir.

İçkinizi 3 günden fazla mataranızda saklamamanız gerekirken kapağını da sürekli açık tutmamanız alkolün tadının bozulmamasına neden olacaktır.

Her kullanımdan önce ve sonra suyla durulamanız kullanıma hazır hale getirmeniz anlamına gelmektedir.

Kanyak Matarası Hediye Edilir Mi?

Doğum günleri, yılbaşı, sevgililer günü ve diğer özel günler için sevdiklerinize özel hediye aradığınızda değerlendirebileceğiniz kullanışlı bir alternatif kanyak matarası.

Klasik seçeneklerin yanı sıra tasarlanan baskılı ve kaplamalı modelleriyle de her zevke uygun bir model bulabilmektesiniz. Gençlere ya da yetişkin kişilere uygun olabilecek kullanışlı bir araçtır.

Sevgiliniz için klasikten farklı daha etkili ve hoş bir sürpriz yapmak istediğinizde ona kanyak matarası armağan edebilirisiniz. Deri kaplamalı modeller için düz renkli derileri bulabileceğiniz gibi kamuflaj kaplı olanları da tercih edebilirsiniz. Set halinde yanında şat bardakları olan matara modelleri de armağan olarak düşünebileceğiniz farklı tasarımlardır.

Kanyak Matara Modellerinin Hangileri Kullanışlı?

Matara kullanmak sanıldığı kadar zor değildir. Her model kullanışlı olup büyüklükleri değişmektedir. Farklı milimlerde olan matara modellerinin şekilleri de değişmektedir. Uzun dikdörtgen şeklinde olanları tercih edebileceğiniz gibi enine dikdörtgen olanlar da bulunmaktadır. Dilerseniz oval olan modelleri de tercih edebilirisiniz.

Farklı renk seçeneklerinin olması bayanlar için de kullanışlı olduklarını göstermektedir. Baskılı modellerin içinde Amerikan expedition baskılı farklı modelleri de beyler için tercih edebilirsiniz.

Hediye almak istediğinizde değerlendirebileceğiniz hazır setler bulunmaktadır. Şat bardaklı olanların yanı sıra kalem ve çakmaklı olan seçenekleri de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: