Kanyak Matarası

Baskılı Kanyak Matara Modelleri

Kanyak matarası modelleri içinde ön planda olanları baskılı modellerdir. Özellikle gençlerin daha fazla tercih ettikleri bu tasarımları doğum günleri ya da yaklaşan yılbaşı için değerlendirebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Matara Alınır Mı?

14 Şubat her yıl sevgililer günü olarak tüm dünyada kutlanmaktadır. Sevginin, aşkın ön planda olduğu birbirlerini seven kişilerin birbirlerine sevgilerini ve özlemlerini anlattıkları, hediyeler sundukları özel bir kutlamadır.

Bugüne özel olarak erkek arkadaşınıza hediye almak istediğinizde farklı bir armağan arıyorsanız tavsiyemiz kanyak mataralardır. Alkol kullanmayı seviyorsa yanında taşımasını sağlamanız açısından kullanışlı bir hediyedir.

Kamp yapmayı seven eşiniz için deri askılı ya da deri kılıflı matara modellerini sevgililer günüde armağan edebilirsiniz. İçine koyacağı viski ya da konyağı kamp alanında rahatlıkla içebilmesini sağlayacağınız en kullanışlı üründür.

Yılbaşı İçin Kanyak Matarası Kimlere Hediye Edilir?

2017’yi geride bırakmaya çalıştığımız şu günler aynı zamanda herkesin sevdikleri için hediye arayışında oldukları günlerdir. Yılbaşı için babanıza, eşinize, kardeşinize hatta iş arkadaşınız ya da yöneticinize alkol kullanmayı sevmeleri halinde kanyak matara setlerinden armağan edebilirsiniz.

Bu setlerin içinde birbirinden farklı sunumlar bulabilmektesiniz. Ciltli kitap şeklinde kutusuyla mataralı ve şat bardaklı olan modelleri babanız için; kalem, şat bardaklarıyla takım olan kanyak matara setini kardeşiniz için; özel baskılı şık kılıfında piposu ve şat bardaklarıyla set olarak hazırlanan kanyak matara modelini patronunuza; boğa kafası baskısı olan şat bardaklı ve fenerli seti kamptan hoşlanan eşiniz için yılbaşında hediye edebilirsiniz. Kız arkadaşınızın alkol kullanması halinde ona pembe deri kaplamalı 4 şat bardaklı seti armağan edebilirsiniz.

Temizliği Kolay Ürünler Mi?

Kanyak mataraları dikkatli kullanmanız halinde ömür boyu kullanabileceğiniz kaliteli aksesuarlardır. Bu özelliği sayesinde hediye olarak düşünebileceğiniz kalıcı bir armağan olmaktadır.

Her kullanımdan önce ve sonra suyla mataranızı durulamanız gerekir. İçine alkollü içecek dışında özellikle asitli olan meyve sularından koymamanız gerekmektedir. Asitli içecekler iç kaplamalarında kararmaya neden olmaktadır. 3 günden fazla içkinizi mataranızda saklamamanız gerekir. Kullanmadığınız zamanlarda da kapağını kapalı tutmanız dikkat etmeniz gereken son detaydır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: