Kanyak Matarası

Bayanlara Özel İçki Matarası Var Mı?

Matara dediğimizde çok eski yıllara gidebilmekteyiz. Eski dönem filmlerinde askere giden geçlerin deri parçalarla boyunlarına bağladıkları suluları hatırlarsınız sanırım! Ya da Türk filmlerinde jön kendini harap ederken elinde bir adet cep içki matarası olduğunu hatırlarsınız sanırım.

Matara uzun yıllardır kullanılan içine farklı içecekler koyarak içeceğin sıcak ya da soğuk kalmasını sağlayan bir araçtır. Şimdilerde karşımıza hediyeli eşyalara arasında çıkmaktadır. Bunun nedeni de dekor olarak da kullanılmaya başlanması ve bir araya getirilen mataralarla hoş görüntüler elde edilmesidir.

Bayanlar için İçki Matarası Modelleri

İçki matarası kullanımı sadece dekor amaçlı değildir tabi ki. Günümüzde halen daha ceplerinde bu araçla içki taşıyan bireylerin olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kanyak matarası bu modeller arasında ön plana çıkmaktadır.

Beylerin yanı sıra yanında içki taşımak isteyen bayanlar içinde farklı modeller üretilmektedir.

  • Bayan içki matarası seçeneklerinde özellikle renkli vurgular ön plana çıkmaktadır.
  • Yazılı ve resimli baskıları da görmeniz mümkündür.
  • Bayanlar için yapılan tasarımların ebatları daha küçük olup tasarım olarak daha narin görünümdedir.

Hangi İçki Matarası Modelleri Hediye Edilir?

Hediyelik içki matarası diye ayrı bir kategori bulamazsınız. Matara çeşitlerin içinde her modeli sevdikleriniz için hediye etmeniz mümkündür. Son derece kullanışlı olan bu ürünlerde dilediğiniz içeceği taşıyabilmektesiniz sadece asitli olan içecekleri taşımamaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Matara kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da temizliktir. Günlük temizliğini dikkatli bir şekilde yapmalı ve koku oluşumunun önüne geçmelisiniz. Dekor amaçlı kullanılması halinde temizlik konusunda dış bakımını yapmanız yeterli olurken günlük hayatı içinde sıklıkla içki matarası kullanan kişilerin bu konuya önem vermesi gerekmektedir.

Bu tarz bir hediyeyi kimlere sunabilirsiniz diye merak edenler için özellikle üst düzey yöneticilerinize bardak takımlarıyla birlikte satılan setleri hediye edebilirsiniz. Yöneticilerin odalarında hoş bir görüntü sağlayacağı kesindir. Dekor amaçlı ya da kullanım için son derece uygun şık bir hediyedir. Sizce de eşinize de özel günleriniz için düşünebileceğiniz hoş bir armağan olmaz mı bardaklarıyla birlikte özel kutusunda satılan içki matarası!

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: