Kanyak Matarası

Bebek Örgüsü

17 Mayıs 2018

Bebek örgüsü 2018 modelleri yine birbirinden değişik desende ve renkte ilgi çekmeye devam ediyor. Örgü bebek kıyafetleri, şapkaları, patikleri hem bebekleri sıcak tutuyor hem de bebeklerin tatlılıklarına tatlılık katıyor.

Bebekleriniz örgü kıyafetler içinde daha rahat olabiliyor. Diğer hazır giyim ve tekstil ürünleri bebeklerin cildine zarar verebilen, onlarda alerji yapan bazı yapay, kimyasal maddeler içerebilir. Bu maddeler bebeklerin cildine zarar vermesinin yanı sıra, bebeklerin kıyafetler içinde rahat hareket etmesini de önler. Çünkü bu kıyafetlerin örgü gibi gevşek bir yapıları yoktur. Bebek örgüsü kıyafetler bu ve daha pek çok özelliği ile özellikle yeni anneler tarafından hiçbir zaman ilgi kaybetmeyecek gibi duruyor.

Örgüden Bebekler İçin Neler Yapılabilir?

Örgüden hem yetişkinler için hem bebekler için pek çok şey yapılmaktadır. Ancak bebek örgüsü 2018 yılında kendi sınırlarını aşarak bambaşka bir boyuta ulaştı. Eskiden sadece hırka, yelek, şapka ve patik yapımında tercih edilen örgü artık pek çok alanda kullanılıyor. Bebek hırkası, yeleği, patiği, bere ve atkı takımı başta olmak üzere bebeklerin ihtiyacı olan neredeyse tüm ürünler örgü ile yapılabiliyor.

Örgüden bebek ürünleri arasında; örgü mama önlüğü, elbise, etek, mont, pantolon, ayakkabı gibi pek çok ürünü sayabiliriz. Bu ürünler arasında en çok ilgi çeken ürün ise örgüden mama önlüğü. Ne kadar kullanışlı olacağı tartışma konusu olsa da bebek örgüsü mama önlüğü çok şık ve sevimli duruyor.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: