Kanyak Matarası

Bir Nargile Nasıl Kurulur?

1 Kasım 2017

İlk kez Nargile Çeşitlerinden birini kuruyorsanız veya sadece uzun bir süredir kurmadıysanız yanınızda bulunacak birisinin nargileler konusunda sizden daha deneyimli olması en iyisidir. Ancak nargilelerin nasıl bağlanacağını kendiniz de öğrenebilirsiniz, sadece şu adımları iyice uygulayın:

Ürünü nargile kutusundan çıkardığınızda yapmanız gereken ilk şey, her bir parçayı dikkatlice yıkamaktır. Dumanın kirli suyun içinden süzülmesini istemiyorsunuz parçaları birbirine bağlamadan önce bu adımı uygulamak gerçekten önemli.

Nargilenin tabanını soğuk su ile doldurun ancak fazla aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Unutmayın, burada suyun tek işlevi dumanı soğutmaktır, bu nedenle dumanın doğru şekilde soğutulmasını sağlamak için yeterli su ekleyin. Az su teneffüs etmeyi kolaylaştıracaktır.

Ana mili taban üzerine takın. En iyi sigara deneyimini yaşamak için her şeyin hava geçirmez olduğundan ve metal gövdenin en az 1 inç su ile kaplandığından emin olun.

Artık hortumları yanlara takabilirsiniz. Su damlalarını teneffüs etmek istemiyorsanız hortumların ucuyla suya dokunmamaya özen gösterin. Ayrıca, çoğu nargilenin hortumlara kıyasla oldukça hafif olduğunu unutmayın; bu nedenle hortumları bırakırken dikkatli olun.

Bong boyutu önemli

Bong çeşitlerini nasıl kullandığınız sizin için en iyi boru boyutunu belirleyecektir. Borunuz nadiren oturma odanızın sınırlarının ötesine geçecek mi yoksa dağlık alanlar ile göl kenarlarında da kullanmayı planlıyor musunuz? Püskürtücüler, düz tüpler ve çan şeklindeki tabanlar genelde daha sağlamdır ve eğik boyunlu borulara veya en ağır teçhizatlara kıyasla daha güçlü bir denge merkezine sahiptir.

Tabii ki daha küçük borular taşınabilirliği artırır ve çantanıza veya cep bölmesine bile sığabilir. Daha küçük borular paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir ve kolayca temizlenir ve herhangi bir yerde saklanır. Daha büyük pipelar daha büyük bir yatırımdır, ancak seçtiğiniz eklem ve adaptör türünde daha fazla çeşitlilik sağlayabilir ve daha geniş bir kutuplama odaları seçeneği sunar.

Öğütücü markaları

En ünlü Grinder Çeşitleri markaları, parça öğütücüleri 1.5 “ila 2.2” arasında çeşitli boyutlarda üretir. Bu markalar, inanılmaz derecede düzgün çalıştığı bilinen yüksek kaliteli öğütücüler tasarlamaktadır. Fenikeliler, aynı zamanda, depolama alanı olarak mükemmel işleyen çok sayıda parçayla kaliteli öğütücüler de yapmaya devam ediyor.

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: