Kanyak Matarası

Bir Soruluk Cool Musunuz Şarapçı Mısınız Testi

Hollywood filmlerinde ki berduş kahramanların ceplerinden çıkarıp bir yudum aldıktan sonra uzaklara bakarak poz kestikleri kanyak mataraları yeterli çekim imkanı bulunmayan reel hayat sahnelerinde size şarapçı damgası vurabilir.

Ne var ki günümüzde kanyak mataraları boyut değiştirerek bir dekoratif ürüne ve hediyeliğe evrilmiş durumda. Bu yüzden illa cebinizde taşıyıp köprü altlarında gizli gizli fırt çekmenize gerek kalmadan alıp masanızın üzerini renklendirebilirsiniz.

Alternatif Hediye Şenlikleri Başlıyor

Yazlıkçıların iş hayatına dönüp gurbetçilerin terki diyar eylediği kış aylarında durulan ekonomiyi  canlandırmak için taktik maktik yok bam bam bam şeklinde önce yılbaşı ardından sevgililer günü geliyor.

Bu durum bazıları için ay çok şirin gibi bir durum ifade ederken bazılarına hayatı zindan edecek bir hediye seçme kabusu şeklinde tezahür ediyor. Kadınlara ne alınır sorusu kadın ne ister sorusu ile paralel ilerlediği için henüz bir cevaba ulaşmamışken bu kez erkeğe ne alınır diye nur topu gibi bir sorunsal ayyuka çıktı.

İsme özel kanyak mataraları diye bir alternatifi hiç duymadıysanız kulağınızı bira daha açmanızda fayda var. İsme özel deyince de sanki fabrikadan gizli seri numaraları ile çıkıp dünyada sadece sizin sahip olduğunuz bir tasarım olacak sanmayın. Bir çok hediyelik eşya üzerine yazıldığı gibi kanyak matarasına da isim kazınıyor.  İsim kısıtlayıcı olmasın özel bir not ya da tarih de yazdırabilirsiniz.

Öve Öve Bitiremedim Kapanışı

Kanyak mataraları hem tek başına şık tasarımlar ile satılıyor hem de set halinde olan versiyonları da bulunuyor.

Genellikle paslanmaz çelik alaşımlar ile imal edilen bu ürünler dış yüzeylerinde elektrostatik boya kaplaması yapılarak farklı renklere dönüştürülebiliyor. Bazı modellerde çelik dış yüzeyin üzerine suni deri kaplaması da yapılabiliyor.

Set haline satılan kanyak mataraları dekoratif bir kutu içinde birkaç üründen oluşuyor. İki adet shot bardağı, doldurma hunisi ve bazı modellerinde boyun askısı olan bu setler hediyelik seçiminde zorlananlar için biçilmiş kaftan. Ayrıca doğa yürüyüşlerinde hoşlananlar ve dağcılar için de hayat kurtaran bir etkiye sahip.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: