Kanyak Matarası

Ciltli Kitap İçinde Şık Kanyak Matara Setleri

Kanyak matarası 2018 yılı hediyelikleri arasında yerini almaktadır. Özellikle içinde farklı aksesuarlarının da olduğu şık kutulu tasarımlar hediye olarak tercih edilebilecek en uygun seçeneklerdir.

Ciltli kitap şeklinde olan hoş bir sunumla babanıza, patronunuza, eşinize yılbaşı sürprizi yapabilirsiniz. Santranç oynamayı seven erkek arkadaşınız, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınız için ahşap satranç saklama kutusu olan matara setlerini düşünebilirsiniz.

Kanyak Matarası Özellikleri Nelerdir?

Kanyak matarası alkol kullanmayı seven ve alkole olan düşkünlükleriyle her daim yanlarında içkilerini taşımak isteyen kişilerin çok fazla tercih ettikleri kullanışlı ürünlerdir.

İthal olarak üretimi gerçekleşen bu malzemeler paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. İç malzemesin özel yapım olup içine konulan alkollü içeceğin uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır. Asitli içeceklerin kullanılmaması gerekir. İç kaplamasında kararmalara neden olması sağlıksız bir kullanım demektir.

Sızdırmaz kapağı sayesinde ceplerde ya da çantalarda kolaylıkla taşınmaktadır. Özel deri kılıflı olanları tercih etmeniz halinde boynunuzda asılı olarak da taşıyabilmektesiniz.

Kanyak Matarası Nasıl Kullanılır?

Kanyak mataraları içinde su, meyve suyu özellikle asitli içeceklerin taşınmaması gerekir. Sadece alkollü içeceklerin taşınabilmesi amacıyla üretilmekte olup alkollü içeceklerin dışında olan içecekler içyapısını bozmaktadır.

3 günden fazla içinde içecek bulundurmamalısınız. Koku oluşmasına neden olabilmektedir. Her kullanımdan sonra muhakkak temizliğinin yapılması gerekir. Öncesinde de içini çalkalamanız ve kurulamanızdan sonra içeceğinizi koyabilirsiniz.

Gümüş kaplı modellerin yanı sıra deri kaplı olan modelleri de bulabilmektesiniz. Özellikle baskılı modeller daha fazla dikkat çekmektedir. Tekli satışı söz konusu olurken hediye almak istediğinizde set olarak hazırlanmış olan özel tasarımları da değerlendirebilirsiniz.

Pahalı Bir Aksesuar Mıdır?

Özel günler için hem farklı hem de kullanışlı bir hediye almak istediğinizde kanyak mataraları bu amaca hizmet edebilecek alternatiflerdir. Babanız, eşiniz, kardeşiniz, yakın arkadaşınız, kız arkadaşınız, anneniz için satın alabileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Alkol taşımak için kullanıldığı gibi görsellikleri nedeniyle dekor amaçlı da ev ya da iş yerlerinde kullanılmaktadır. Tekli ya da set olarak satın alabileceğiniz kanyak mataraları pahalı seçimler değildir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: