Kanyak Matarası

Değişik Bir Hediye Seçmek İsteyenlere: Kanyak Matarası

22 Aralık 2017

Hem yılbaşı hem de sevgililer günü üst üste gelinde hediye seçmek de biraz zor bir süreç halini alabilir. Bu durumdaki kişiler için kanyak matarası alternatifi pratik ve gösterişli yapısıyla dikkat çeken bir yerdedir.

Kanyak Matarası Nedir?

Öncelikle kanyak matarası deyince akıllarda sadece kanyak içilen bir obje olduğu varsayımını reddetmek gerekir. Adından gerekli mesajı alabileceğimiz üzere en çok keyfi kanyak içerken veren bu ürünle farklı lezzetler de tadabilirsiniz.

Kanyak mataraları ile içilen içkilerin sert olması daha evladır. Çünkü ancak sert bir içkiyi o miktarlarda içebilirsiniz. Hacim itibari ile küçük bir yapıda olan bu ürünler, fon dip yapmayı sevenler veya kana kana içmeyi sevenler için çok kullanışlı değillerdir. Cin, votka ve viski gibi alkol hacmi yüksek ve içimi yakıcı olan içkiler için kullanıldığında optimum performans sergiler.

Kanyak Matarası Nerelerde Kullanılır?

Kanyak mataralarının kullanıldığı yer bakımında bir kısıtlamaya tabi tutmak doğru bir yaklaşım değildir. Sadece yoğun olarak kullanıldığı yerlere ayrı bir parantez açarak değerlendirebiliriz. Tüketicilerin kanyak matarası kullanımında en fazla tercih gösterdikleri yerler kış aylarındaki açık hava gezileridir.

Özellikle çadır kamplarını sevenler için soğuktan korunma yollarından biri aline gelebilecek potansiyele sahip olan bu ürün, kış aylarına denk gelmesi sebebiyle yılbaşı ve sevgililer günü hediyesi olarak da çok uygundur.

Kanyak Matarası Çeşitleri Nelerdir?

Ürünün çeşitliliğini belirleyen en önemli faktör dış yüzeyindeki kaplama ve renklerdir. Elektrostatik boya kullanılarak renklendirilen dış yüzeyi, her tip kullanıcı için uygun modeller üretilmesine vesile olur.

Kaplama olarak da yaygın olarak denk gelebileceğiniz çeşitler genelde deri malzemeler kullanılarak üretilen türlerdir. Hacim bakımından da kullanacağınız yere veya kaç kişilik bir tüketim yapacağınız göre bir takım kararlar vermeniz gerekebilir.

Sadece bir kişinin kullanacağı modellerde 5 ya da 6 Oz hacme sahip olanlar yeterlidir. Daha büyük olanlar ise çoğunlukla set halinde satılır ve boyutları 8 Oz civarındadır. Bu setlerin içinde paylaşım imkanı veren shot bardakları da yer alır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: