Kanyak Matarası

En İyi Düdüklü Tencere

20 Temmuz 2018

En iyi düdüklü tencereyi seçerken dikkat edilmesi gerekilen bazı noktalar vardır. Bunların başında, pişirme kontrolcüsüs özelliği gelmektedir. Tencere ısınınca uyarı veren, altındaki ısıyı ona göre ayarlamanızı sağlayan bir özelliktir. Ve tabiki hangi düdüklü tencereyi önerirsiniz?  sorusuna, en güvenli olanı cevabı verilmelidir. Aşırı ısılarda dahi patlama riski olmayan düdüklü tencereler, güvenlik açısından tercih edilmelidir.

Türkiye’deki En İyi Düdüklü Tencere Markası Hangisidir?

En iyi düdüklü tencere Fissler markasıdır. Fıssler markasının birçok düdüklü tencere modeli bulunur.

Fissler Quatro Set , modeli 6 lt ile 3,5 lt kapasitesi bulunan iki adet tencereden oluşur. Oldukça tercih edilen bir modeldir.Fissler Vitavit Comfort modeli ise 6 lt kapasinde çok tercih edilen, klasik görünümlü bir düdüklü tenceredir. Fissler Vitaquick Bluepoint modeli, diğer  modellerinden biraz daha farklı bir görünüme sahiptir ve kolay kapanan güvenli bir kapağı bulunur.

2018 Yılının En İyi Düdüklü Tencere Markaları ve Fiyatları

En iyi düdüklü tencere 2018 yılında en çok satılan markalarından birisi, Tefal Secure 5 Neo V2’dir. 10 yıl paslanmazlık garantisi ile basınç göstergesi sunmaktadır. 5 farklı güvenlik kilidi olması ile oldukça güvenilir modeller arasındadır. Üstelik tek elle açma özelliği de bulunur. 4 lt pişirme kapasitesindedir. Fiyatı, 249 TL’dir

Fissler Vitaquick Satin Black marka düdüklü tencere, çift kat çelik tabana sahiptir. Özel güvenlik sistemi sayesinde patlamayı önleme ve aşırı ısınma halinde basıncı dışarıya veren bir sistemi vardır. 4,5 lt pişirme kapasitesindedir. 449 TL fiyatındadır.

Wmf marka düdüklü tenceresi Alman kalitesinde ürelitmiştir. Düdüklü tencere kullanıcı yorumlarına göre bu markanın oldukça tercih edildiğine ulaşılabilir. Özel güvenlik sistemi ve garanti imkanları ile oldukça tercih edilen bir modeldir. 4,5 lt pişirme kapasitesindedir. Fiyatı 545 TL’dir.

Tefal Nutricook 4 programlı düdüklü tencere modeli, diğerlerine göre oldukça klasik bir görünüme sahiptir. Ama en fazla satışı olan düdüklü tencere olarak öne çıkar. 4 programlı pişirme özelliği kullanıcıları oldukça cezbetmiştir. 6 lt pişirme kapasitesine sahiptir. 649 TL fiyatındadır.

Son olarak da Fissler Vitavit Edition marka düdüklü tencereyi  inceleyecek olursak, en çok tercih edilenler arasında ilk sırada yer aldığını görürüz. Renklere göre ısı ayarlama sistemi bulunur. Oldukça güvenilir kapak dizaynı vardır. 4,5 LT pişirme kapasitesindedir. Fiyatı 775 TL’dir.

En iyi düdüklü tencereler konusunda yapılan araştırmada, en iyi düdüklü tencere  fiyatlarına ve özelliklerine göre kaliteleri değişmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: