Kanyak Matarası

Erkek Arkadaşınıza Doğum Günü Hediyesi İçin Kanyak Matarası

Hediyelik eşya tercihinde bulunacağınız zaman neden kanyak matarası modellerini de listenize dahil etmiyorsunuz? Son zamanların en çok satılan hediyelik ürünlerinden olan bu mataralar gün içerisinde alkol tüketmeyi seven kişiler için çok idealdir. İçerisindeki sıcak ya da soğuk alkolü 3 gün boyunca kaliteli bir şekilde aynı ısısında saklayabilen bu matarayı özellikle sevdiğiniz bir arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza da hediye şeklinde verebilirsiniz. Kullanışlı bir ürün olması ve termos gibi içerisindeki alkollü sıvıyı koruyabilme özellikleri sayesinde alkol tüketen insanlar için ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Erkek arkadaşınızı doğum gününde sevindirmek isterseniz farklı kaplama ve tasarım modellerindeki kanyak matara çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

Kanyak Mataralarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Kanyak matara modelleri genel olarak birinci sınıf çelik bir malzemeden üretilir. Üretimde kullanılan bu çelik paslanmaz çelik özelliğindedir. Bu nedenle yıllar sonra dahi kullanıma bağlı olarak matara içinde ya da dışında pas göremezsiniz. Bu açıdan da sizin sağlığınız için avantaj sağlar.

Uzun süreli garantili şekilde kullanabileceğiniz bu ürünün ağız kısmı da sızdırmaz kapaktan yapılmıştır. Bu sayede içerisindeki alkolü dışarıya çıkarmaz. Bu matara içerisine kanyak ya da viski gibi alkolleri koyabilirsiniz. Ancak maksimum 3 gün içinde tutmanız gerekmektedir.

Kanyak Mataralarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak kanyak mataraları çeşitlerinden bir tane alacaksanız onun nasıl temizlendiğini de bilmeniz gerekir. İçerisindeki alkolü 3 gün içerisinde kesinlikle tüketmeniz gerekiyor. İçerisinde bir alkol kalmadığı zaman matarayı suyla çalkalıyorsunuz. Eğer çok sık kullanıyorsanız da ayda bir sabunlu su ile çalkalamanız gerekiyor.

En Çok Tercih Edilen Kanyak Matarası Modelleri Nasıldır?

Genel itibariyle 170 mL ile 250 mL aralığında alkolü bünyesine alabilen mataralar insanlar arasında daha çok tercih edilir. Bu mataralar cebe sığacak ya da çanta içinde taşınacak boyutlarda üretilir.

En çok deri kaplamalı olan mataralar tercih ediliyor. Paslanmaz metal üzerinde rengarenk derilerle kaplama yapılarak daha hoş bir tasarım sağlanıyor. Aynı zamanda son zamanlarda ciltli bir kitap görünümü verilen ve yanında da üç shot bardağı verilen mataralar oldukça popülerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: