Kanyak Matarası

Google Play En İyi Arcade Oyunlar

30 Nisan 2018

Bazı oyunların oynanabilmesi için ya bilgisayarınızda ya da akıllı telefonunuzda onları çalıştıran programların olması gerekir. ”Google Play En İyi Arcade Oyunlar” kategorisindeki oyunları oynayabilmek için bu oyunları destekleyen programların cep telefonunuza kurulu olması gerekmektedir.

En İyi Arcade Oyunları

Pinball Arcade: FarSight Stüdyosu tarafından geliştirilen oyun yeni içerikler sunarken sizi geçmişe doğru bir gezintiye çıkarıyor. Oyunun içinde birçok masa bulunmakta. Oyun çok nadir elde edilen ve çok istenen pinball masalarını size sunuyor.

Piano Arcade: Komik ve eğlenceli bir android oyunudur. Klasik modunda en kısa sürede 25 – 50 tane siyah fayans topluyorsunuz. Arcade modunda mümkün olduğu kadar koyu renk taşlar kısa sürede çok miktarda toplanmalı. Zen moduna geçtiğiniz zaman siyah fayansları 15 – 30 saniye gibi bir sürede toplamanız gerekiyor. Röle modunda ise 8 – 10 – 12 saniye içinde tam 50 tane fayans toplamanız gerekiyor. Oyun sırasında beyaz kiremitlere dokunmak yasak.

Frontline Commando 2: Nefes kesen aksiyon dolu sahneleri ile bir ateş etme oyunudur. Mermilerin fazlaca kullanıldığı bu oyunda paralı askerlerden oluşan bir takım kurarak düşmanlarınız ile savaş alanında yüzleşiyorsunuz. Savaş alanında ya kazanan ya da kaybeden taraf olacaksınız.

Avengers Initiative: Oyunda Hulk ve Kaptan Amerika ile oynama şansını yakalıyorsunuz. Dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı savaş veriliyor.

Rivals at War – Firefight: TPS türünde bir oyun olan Rivals at War’da seçilmiş askerlerden kurulmuş bir takım birçok farklı görevi tamamlamaya çalışıyor. Oyuncular takımları ile birlikte karşı takımın oyuncularına karşı mücadele veriyor.

Rage of The Gladiator: Oyun bir arenada geçiyor. Kana susamış soyluların çığlıklarına kılış sesleri eşlik ediyor. Kahramanımız tek gladyatör olarak 29 farklı yaratığa karşı mücadele veriyor.

Prince Of Persia: Oyunda canavarlara, iskeletlere ve olağanüstü varlıklara karşı mücadele ediyorsunuz.

Shadow Blade: Oldukça sürükleyici ve heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Shadow Blade unvanını eline almak isteyen genç savaşçı Kuro’yu yönlendirerek bu tekniği öğretecek olan son Ninja ustasını bulmaya çalışıyorsunuz.

Minigore 2 – Zombies: Oyunda zombi ordusuna karşı verilen mücadele anlatılmaktadır. Oyunda ki temel amaç John Gore adlı kahramanımıza göller, mezarlıklar ve buzullar üzerindeki yolculuğunda yardımcı olmaktır.

“Google Play En İyi Arcade Oyunlar” teknolojinin gelişmesini ile artık her an her yerde oynanabiliyor.

Eskiden sadece tablet ve PC’lerde oynayabildiğimiz “Google Play En İyi Arcade Oyunlar ”artık android tabanlı tüm telefonlarda yerini almıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: