Kanyak Matarası

Hediye Arama Derdine Son: Kanyak Matarası

Hediye seçmek, bazı insanlar için meşakkatli bir süreç olabilir. Hele ki karşınızdaki insan zor beğenen biriyse işiniz daha da zorlaşır. İşte size takdim edilen hiç kimsenin burun kıvıramayacağı kadar şık ve marjinal bir ürün: kanyak matarası.

Kanyak Matarası Nedir?

Ürünün adını ilk kez duyanlar elbette sadece kanyak içilen bir matara olarak değerlendirebilirler. Bu son derece doğaldır. Ancak bu ürün için kanyakla yapılan bir sınırlandırma doğru değildir. Tüketicinin arzusuna göre istediği içkiyi doldurup muhafaza edebileceği ve istediği yerde içebileceği bu ürün, sadece bir dekoratif malzeme olarak da kullanılabilir.

Kanyak mataraları çıkış noktası itibariyle sert yapılı alkollü içecekler için uygundur. İsminin sadece kanyakla anılmasının sebebi de en popüler olduğu dönemde kanyak tüketiminin çok fazla olmasıdır.

Kanyak Mataraları Nerede Kullanılır?

Ürünün nerede kullanılacağına tüketici karar verir. Ancak yıllar boyu devam eden kullanım alışkanlıklarını göz önüne aldığımızda ürünün performansının üst seviyeye çıktığı alanlar spesifiktir. Çünkü bu ürünün kullanımında amaç alkol oranı yüksek içkilerde bir yudum alarak insanın içinin ısınmasıdır.

Eğer kışın yapılan doğa gezilerine katılmayı seviyorsanız ve hatta kamp yapan biriyseniz mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken ürünlerin başında kanyak mataraları gelir. Çünkü bu tip gezintilerde özellikle kar da varsa ısınmak büyük bir problem olur. Mataranızı açıp alacağınız bir yudum, çok soğuk havalarda bile içinizi ısıtacak ve bir süre enerjinizi maksimum seviyeye çıkaracaktır.

Kanyak Matarası Çeşitleri Nelerdir?

Kanyak mataralarında bir sınıflandırma yapılırken ilk olarak içerdikleri kapasiteye göre bir ayrım yapılması gerekir. Hacim miktarına göre küçükten büyüğe doğru sıralayabileceğimiz bu ürünün en küçüğü 5 Oz’dur. 5 Oz yaklaşık olarak bir su bardağının aldığı kadar sıvı alır. Büyük boyları ise 8 Oz kadardır. Bu tipler set halinde piyasaya sürülen kanyak mataralarında daha fazla görülür. Set olarak temin ettiğinizde aynı zamanda shot bardaklarına da sahip olursunuz.

Kanyak mataralarında farklılığın sağlandığı bir alan da dış görüntüdür. Renkleri ve kaplanan malzemelerine göre de ürün yelpazesi oluşmuş şekildedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: