Kanyak Matarası

Hediye Seçiminde Dekoratif Ürünler

23 Ekim 2017

Hediye seçimi karşınızdaki insana verdiğiniz değerin bir yansıması olarak Dekoratif Ürünler için son derece önemli bir konu olabilmektedir.

Hediye alacağınız kişinin doğum günü, evlilik yıl dönümünüz, sevgililer gününüz, anne ya da babalar günü gibi hangi özel gün için hediye alacağınız da bir diğer önemli konudur.

Öncelikle ne için hediye aldığınızı ve sonrasında da karşınızdaki kişinin özelliklerini, zevklerini, ne tarz ürünlerden hoşlanabileceğini kararlaştırabilirsiniz.

Örneğin Dekoratif Ahşap Hediyelik ürünler son zamanda son derece gözde hale gelmiş olsa da eğer hediyeyi alacağınız kişi doğal ürünlerden pek hoşlanmıyorsa, ya da tarz olarak daha neon ya da metalik ürünler seviyorsa bu hediye pek de ona uygun olmayabilir.

Öte yandan ahşabın da birçok farklı malzeme ve renk ile kombinlenebileceği düşünüldüğünde bu tarz ürünleri de o kişinin zevkine uygun olarak farklılaştırabilirsiniz. Bunu aldığınız hediye üzerinde kendiniz yapabileceğiniz gibi alırken de bu şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Eskimeyen bardak hediyesi

Alınacak hediye bulunamadığında akla pratik olarak ilk başta bardak almak gelir. Bu fikrin çok klişe olduğunu düşünüyorsanız ve Kupa bardak çeşitleri ilginizi çekmiyorsa artık bu sektörün de ne kadar geliştiğinden haberiniz yok demektir.

Kupa gibi daha kaba modeller yerine kadeh gibi şık bir ürünü özel bir tasarımla birlikte tercih ederek bardak hediyesinin klişeliğinden sıyrılmış olursunuz.

Hazırlattığınız bardağın üzerine hediye edilecek kişinin adını işletebilir ya da basit bir şekilde fotoğrafını da çizdirebilirsiniz. Böylece hediyeniz sıradanlığından sıyrılmış ve çok daha özellelmiş olacaktır.

Şişe setleri bardaklar ile kombinlenebilir

Hazırlattığınız kristal bardağın yanına alacağınız Şarap Setleri ile çok daha anlamlı ve de şık bir hediye ortaya çıkarmış olursunuz.

Şarap setleri genelde satıcı tarafından birleştirilmiş çeşitlerin bir araya getirilmesinden oluşur. Ancak böyle bir ürün almayı tercih etmezseniz ve aklınızda bazı şarap çeşitleri varsa satıcıdan onları kullanmasını rica edebilirsiniz.

Böyle bir şey mümkün değilse ya da size çok daha pahalıya mal olacaksa o zaman kendiniz de kolay bir şekilde kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: