Kanyak Matarası

Hediyelik Eşyalarda Yeni Trend Kanyak Mataraları

Patronlara, iş arkadaşlarına ya da ofis açanlara farklı hediye almak istediğinizde seçenekler arasında değerlendirmeye alabileceğiniz bir alternatif de kanyak mataralarıdır. Kanyak matarası denildiğinde iş ve iş arkadaşlığı kavramları ilişkilendirilemese de özellikle ofis ortamında dekor olarak kullanılabilecek şık objeler olduğunu belirtmeliyiz.

Patrona Hediye Almak

Erkeklere hediye almak zorlu bir süreçken bir de hediye alınacak kişinin patron ya da yönetici olması işi daha da zorlaştırmaktadır. Burada yapılması gereken ya ofise yönelik genel hediyeler almak ya da yakından tanımanız halinde kişisel zevklerine hitap edecek ürünler beğenmenizdir.

Genel ofise yönelik hediyelikler içinde ofisin mobilyalarına uygun olabilecek duvar aksesuarlarını hediye alternatifleri içinde düşünebilirsiniz.

Kişisel hediyelikler içinde kanyak matara setleri şık bir sunum olabilirken sigara ya da puro, pipo gibi alışkanlıkları olan kişilere özel aksesuarlardan da hediye alabilirsiniz. Örneğin pipo içen bir patronunuz olması halinde ona şık ahşap tasarımlı pipo sehpalarından hediye edebilirsiniz. Ya da sigara kullanıyorsa bir de sarma sigara kullanımı söz konusu olması hainde birbirinden şık tütün kesesi modellerini değerlendirebilirsiniz.

Daha genel hediye arayışında olanlar için ahşap biblo modelleri patronlarınız için alabileceğiniz en ideal hediyelerdendir.

Erkekler İçin Hediye Seçenekleri

Erkeklere hediye almak söz konusu olduğunda herkes iki defa düşünmek zorunda kalmaktadır. Beyler için hediye seçeneklerinin fazla olmasına rağmen süreci zorlaştıran beylerin hediyeye olan bakış açılarıdır.

Beğenileri oldukça yüksek kriterlerde olan ve her türlü hediyeden hoşlanma özellikleri olmayan beyler için alabileceğiniz en genel hediyeler ev dekorasyonlarında odaları için kullanabilecekleri farklı tasarım duvar masklarıdır. Araba tutkusu olan kişisel için metal malzeme kullanılarak üretilen eski model arabaları da düşünebilirsiniz. Eski dönem olması hediyeyi daha özel kılmaktadır. Klasiklerden hoşlanan tanıdıklarınız için bu tarz bir hediye almanız on mutlu edecektir.

Sigara alışkanlığı olan yakınlarınız ya da iş arkadaşlarınız için birbirinden farlı tasarıda olan çakmak çeşitlerini de düşünebilirsiniz. Sigara küllüklerinden puro ya da pipo kullanan beylerin ihtiyaçları olan çakmak ve karıştırma çubuklarına kadar hediyelik eşyalar içinde bulabileceğiniz pek çok farklı alternatif bulunmaktadır.

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: