Kanyak Matarası

Hızlı Ve Öfkeli 7

Kaldığı yerden devam eden Hızlı ve Öfkeli filmi uzun yıllardır sürüyor, serinin devamı olarak Hızlı ve Öfkeli 7 ile sinemaseverlerle çoktan buluştu.

Filmin izlenim rekorları hala sürüyor.  Filmin önemli oyuncusu Brian O’conner karakterini oynayan Paul Walker’in trafik kazasında hayatını kaybetmesi nedeniyle durdurulan film çalışmaları kısa sürede yeniden çekimlerine devam etmiştir.

O’ conner karakterini oynayan Paul Walker’in trafik kazası geçirmesi nedeniyle filmin devam edip etmemesi tartışması uzun süre gündemde konuşulma sebebi olmuştu. Sıkça sorulan sorular arasında Paul Walker’in sahnelerinin silinip silinmeyeceği merak konusuydu. Yönetmen James Wan öyle bir şeyin söz konusu olmayacağını büyük bir bölümünün çekildiğini söylemişti. Senaryoda değişiklikler yapacağını açıklayan James Wan filmin çıkış tarihini kesin olarak belirleyerek izleyicileri şaşırtmıştı. Filmin yönetmeni filmde Walker’ı çok iyi anlattı, defalarca izleyenler bile duygulanır oldu. Film de kül filmler arasına girdi.

Filmin devamında Owen Shaw’ın ekibinin yenilmesinin ardından geri kalan ekip artık Amerika’ya dönme maceralarını gerçekleştirebileceklerdi. İşlerin ters gitmesine sebep olan Owen’ın büyük kardeşi IAN Shaw  Dominic’in peşinden gider. IAN ölen kardeşinin intikamını almak istemektedir. Bunun üzerine Owen’ın ekibi tekrar tehlikeli bir macerada mücadele edeceklerdir. IAN intikamını alacağı kişileri bulmadan önce ekibinden birini öldüren kişiyi bulmak isteyecek ve ekip hep beraber yola koyulacaktır.

Sinemaseverlerin heyecanla izlediği Hızlı ve Öfkeli 7 yeni konusuyla gişe rekorlarının ardından beğeni rekorları da kırdı.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: