Kanyak Matarası

Işıl Reçber İle Cilt Bakımı

24 Eylül 2018

Işıl Reçber tarafından her zaman için kullanılan ve uzun yıllar boyunca yüzün ışıltı saçmasını sağlayan teknikler bulunuyor. Öz suyunun doğal olması, bitkilerden elde edilerek ufak karışımlar halinde düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Işıl Reçber cilt bakımı tekniklerinden yararlanmak için yüzünüzde kimyasal malzemelerle aynı anda doğal malzemeleri sürmemeniz gerekiyor. Makyaj kalıntısı bulunmamalı, yüzdeki yağların alınmış olması ve gözeneklerin tam olarak açık olması gereklidir.

Düzenli Cilt Bakımı

Gözenekler kapalı olduğunda, siyah noktalar bulunduğunda istenen verimin elde edilmesi de mümkün olmayacaktır. İlk olarak erkek veya kız olmanız fark etmeksizin, gözeneklerinizin nefes alabilecek şekilde açık olduğundan emin olunması gerekiyor. Hangi bölgeniz için bakım uygulanacağına bağlı olarak da değişiklik gösteren karışımlar hazırlanır ve uygulanmaya başlanır.

Cilde Uygun Maskeyle Cilt Bakımı

Cilt yapısının korunması ve özellikle de net bir sonuç alınabilecek şekilde tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekli oluyor. Bizim yaptığımız bakımlar da Işıl Reçber’in uyguladığı düzenli bakım sürecinde olduğu gibi, yoğun şekilde cildi etkileyen malzemeler kullanmamaktan geçiyor. Cilt beyazlatıcılar, esmer olmayı sağlayacak olan maddeler yerine, Işıl Reçber cilt bakımı ile birkaç aylık süre boyunca cilt sadece bakımla yenilenmelidir.

Işıl Reçber’in Cilt Bakım Tekniği: Işıl Reçber’in cilt güzelliği sayesinde özellikle de genç görünümü dikkat çekiyor. Işıl Reçber cilt bakımı ile ilgili tüm teknikler direkt olarak yüz ve boyun gibi bölgeler için kullanıma uygundur.

  • Vücut yapısı fark etmeksizin, sadece yağlı veya kuru cilt olma durumuna bağlı olarak değişiklik gösteren bakım teknikleri bulunuyor.
  • Bizim çok yoğun bir şekilde ilgi gösterdiğimiz ve net sonuç alabildiğimiz bakım teknikleri arasında salatalık ve özel kremler de bulunuyor.
  • Kremlerin hem cildi yumuşatan hem de geren bir yapıda olması, özellikle kırışıklıkların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Ciltte sadece sivilce lekeleri için değil, siyah noktaların da yok edilmesi gereklidir. Bu sayede parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak mümkün oluyor. Işıl Reçber cilt bakımı teknikleri için saç dipleri, boyun, gıdı bölgesi, kulak arkaları, burun çevresi için gerdirme ve gözenek açma işlemlerinin uygulanması gereklidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: