Kanyak Matarası

Kanyak Mataraları Nasıl Kullanılır?

Kanyak matarası kullanmak istediğinizde dikkatli olmanız gerekir. Uymanız gereken belirli kurallar aksesuarınızı daha uzun ve sağlıklı kullanmanız anlamına gelmektedir. Size hediye edilmesi halinde de bu kurallara uygun kullanmanız hediyenizi daha uzun süreli kullanmanızı sağlayacaktır.

Kanyak Matarası Nasıl Temizlenir?

Kanyak mataraları içine sadece alkollü içeceklerin konulması üzerinde özel üretilmektedir. Özellikle yapılan yanlışların başında asitli içeceklerin konulması gelmektedir. Su, meyve suyu ve asitli içecekleri yanınızda taşımak istediğinizde kanyak matara modellerini kullanmamalısınız. Özellikle asitli olan içecekleri mataranın iç kısmında kararma yapmaktadır. İç kaplamasına zarar vermesi alkollü içeceğinizi koymanız halinde tadında bozulmaların olması ve sağlıksız bir içim anlamına gelmektedir.

Temizleme sürecinde her kullanımdan sonra mataranızı en azından suyla temizlemeniz gerekir. Daha detaylı bir temizlik için su, karbonat ve tuzla elde ettiğiniz karışımı kullanabilirsiniz. Genellikle elde yıkamaya uygun aksesuarlardır. Bulaşık makinasında yıkama işlemine çok başvurmamanız tavsiye edilir.

Kanyak Matarasına Ne Konulur?

Kanyak mataraları özel malzeme kullanılarak üretilen aksesuarlardır. Son dönemlerde özellikle hediye olarak da sık sık satın alınan bu ürün içinde alkollü içeceklerin taşınması için kullanılmaktadır.

Genellikle viski içmek isteyenlerin yanlarında viskilerini taşımaları için kullandıkları bir ürün olup kış aylarının ısıtıcı içeceği olan konyak içkisi de kanyak mataralarda kullanılmaktadır.

Farklı ebatları bulunmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden yapılmaktadırlar. İthal ürünler olup farklı renklerinde üretimleri bulunmaktadır. Dış yüzeyi baskılı olan modeller yanı sıra deri kaplı olanları da satın alabilirsiniz. Deri askılı modelleri boyunda taşınmasına imkan tanırken cebinizde ya da çantanızda da taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Sızdırmaz kapak özelliği sayesinde içeceğinizi dökülmeden gün içinde taşıyabilmektesiniz.

Kanyak Matarasını Kimler Kullanabilir?

Kanyak matarası hediye almak istediğinizde aldığınız kişinin alkol kullanmayı seven bir kişi olmasına özen göstermelisiniz. Alkol kullanmayı sevmeyen dekor ürünlerinde farklı tasarımlardan hoşlanan ya da evinde bar köşesi olan ve bu köşe için farklı dekor ürünleri arayan yakınlarınız için hediye edebileceğiniz şık tasarımlardır. Görsel anlamda kutulu olan setleri tercih edebileceğiniz gibi tekli olarak renkli olan özellikle oval şeklinde olan kanyak mataralarda satın alabileceğiniz hoş hediyeliklerdir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: