Kanyak Matarası

Kanyak Mataraları

Kanyak mataraları çok eski dönemlerden beri kullanılan ve günümüzde artık hediyelik eşya seçiminde de marjinal bir alternatif haline gelen nesneler arasındadır.

Hollywood filmlerindeki aktörler kullandığında oldukça havalı bir görüntü veren ancak normal hatta kullanırsanız muhtemelen şarapçı damgası yiyeceğiniz kanyak mataraları özellikle soğuk havalarda can kurtaran etki yapması ile ünlüdür. Pratik kullanımı ve her ortamda yanınızda taşıyabileceğiniz boyuta sahip olması ile ergonomik bir yapı gösteren kanyak mataraları çok farklı desenleri ve şekilleri ile farklı bir aksesuar olarak hayatımızdaki yerini koruyor.

İsme Özel Kanyak Mataraları

Hediyelik eşya sektöründe artık neredeyse her şeyin üzerine bir isim yazarak mümkün. Bu furyadan nasibini alan nesnelerden bir tanesi de kanyak mataraları. Şık görüntüsü ile farklı karakterlerde yazılan yazılar bir araya geldiğinde oldukça farklı bir yapıya bürünüyor.

İsme özel kanyak mataraları sevdiklerine hediye seçmek için zorlananlara da can simidi olarak yetişiyor.  Hem farklı bir şey seçmek hem de güzel ve şık bir hediye vermek isteyenler için bu nesneler biçilmiş kaftan.

Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü fark etmeden bütün özel günlerde gündemi meşgul eden erkeğe ne alınır sorusu burada cevaplanmış oluyor. Babanıza artık kravat yerine alternatif, sevgilinize parfüm yerine alternatif olarak kanyak matarası alabilirsiniz.

Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kanyak mataraları bir çok farklı malzemeden üretilebiliyor. Fakat hem dayanıklılığı hem de paslanmaz yapısı ile çelik alaşımlar kullanılarak üretilen örnekleri en popüler seçenekler arasında yer alıyor.

Bazı kanyak matarası türlerinde ana malzemenin üzerine kaplama yapılabiliyor. Sedef ya da suni deriler kullanılarak yapılan bu kaplamalar değişik bir görüntü oluşturuyor.

Kanyak Matarası Setleri

Hediyelik olarak satılan kanyak mataralarının bir kısmı set halinde de tüketici ile buluşuyor. Dekoratif bir kutu içine yerleştirilen diğer malzemeler ile birlikte satılan kanyak matarası setlerinin içinde doldurma hunisi ve shot bardağı gibi materyaller yer alıyor.

Ayrıca bazı hediyelik kanyak matarası çeşitlerinde el feneri ve çakı gibi eşantiyonlar da sunuluyor. Doğa yürüyüşlerini seven kişiler için alternatif bir kombin oluşturulmuş durumda.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: