Kanyak Matarası

Kanyak Mataralarını Düzenli Olarak Yıkayın

Düzenli temizlik yaparak kanyak mataraları için uzun bir ömür biçmek istiyorsanız bunların kullanım talmatlarına da uygun davranmalısınız. Pek çok kişinin severek kullandığı ve bazılarının da sadece dekoratif olarak tercih ettiği bu mataralar geçmiş yıllarda dışarı çıkılırken yanına almayı unutmayacağınız ürünlerden biriydi.Şimdilerde her ne kadar eskisi kadar sık kullanılmıyor olsa da yine de çok fazla kullanım alanı olduğunu söyleyebilir ve özellikle de nostaljiden vazgeçmeyenler için oldukça şık bir hediye olduğunu da belirtebiliriz. Düzenli olarak yıkayarak kullanabileceğiniz kanyak mataralarını satın alırken de zorlanmayacaksınız. Çünkü tobacco shoplarda ve bir çok internet mağazasında farklı modellerde satılmaktadır diyebiliriz.

Kanyak Matarası Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kanyak matarası temizliği için asla bulaşık makinesi kullanmamalısınız.Çünkü bulaşık makinesi bir süre sonra iç kısmındaki materyallere zarar verecek ve bu da mataranın içkiyi korumasını ya da muhafaza etmesini bir şekilde önleyecektir. Kanyak matarası için ağır temizlik ürünleri kullanmak yerine çok daha doğal bir yöntem olduğunu söyleyebileceğimiz tuzlu su yöntemini tercih edebilirsiniz.

Sadece temizliğe değil, doğru kullanıma da önem vermelisiniz. Bunun için de içki dışında herhangi bir ürün koymayın ve özellikle de asitli içeceklerden uzak tutun. Ayrıca içkinin bozulacağını unutmayın, arada bir içkiyi dökerek temizliğini yapın.

Kanyak Matarası Hediye Olarak Alınır mı?

Her zaman bilinen hediye anlayışlarına uymak zorunda değilsiniz ve kimi zaman çok daha farklı hediyeler almak isteyebilirsiniz. İşte böyle zamanlarda kanyak matarası almak son derece sıra dışı ve farklı bir hediye olabilir. Aynı zamanda kanyak matarası almak için yoğun bir çaba sarfetmenize de gerek kalmaz çünkü bu ürünü kolaylıkla internet üzerinden de bulabilir ya da tobacco mağazalarından alabilirsiniz. Üstelik dekoratif olarak da kullanılabileceğini unutmamalısınız.

Kanyak Matara Modelleri Nelerdir?

Kanyak mataralar cam olanlar,dışı deriyle kaplı olanlar, içi paslanmaz çelik olanlar gibi ayrılır. Buun dışında cep boylar ve daha büüyk boylar olarak boy farkıyla da ayrıldığını görebilirsiniz. Hangisini alacağınız tamamen sizin kullanım alanınıza bağlı olarak değişektir dememiz mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: