Kanyak Matarası

Kanyak Matarası İle Erkek Arkadaşınızı Mutlu Edersiniz

Erkek arkadaşınıza yılbaşı için ya da doğum günü için hediye alacaksanız neden kanyak matarası modellerini denemiyorsunuz? Son zamanlarda çok sık tercih edilen bu ürün kullanışlı bir hediyelik eşyadır. Aynı zamanda cepte taşınabilecek boyutlarda satılıyor olmasından dolayı da gün içerisinde erkek arkadaşınız istediği zamanlarda bu matarayı yanında taşır ve içerisindeki alkolden içebilir.

Yurt dışında üretimi gerçekleştirilen bu ürünün metal kaplamalı ve deri kaplamaları modelleri vardır. Buna ek olarak askı detaylı olan modelleri klasik olmasına karşın son derece popülerdir. Aynı zamanda son dönemlerde cilt kitap tasarımında yanında da 3lü shot bardağı olan matara modelleri gençler tarafından çokça tercih ediliyor.

Kanyak Mataralarının Özellikleri Nelerdir?

Kanyak matara modellerinin üretimi genellikle birinci sınıf paslanmaz metal malzeme kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede ürünün uzun seneler boyunca kullanılıyor olmasını sağlar. İçerisinde yer alan alkolü sıcak şekilde ya da soğuk şekilde 3 gün boyunca saklayabiliyor.

Kapak bölgesinde ise sızdırmaz malzeme kullanılmıştır ve bu sayede içerisindeki alkolün dökülmesi engellenmiştir.

Kanyak Matarası İçine Başka Bir İçecek Konulabilir Mi?

Yapılan en büyük hatalardan birisi de kanyak matara çeşitlerinin içerisine kola gazoz çay kahve ya da meyve suyu gibi farklı bir içecek koymaktır. Bunu asla yapmayınız. Çünkü her ne kadar termos görevi görüyor olsa da bu matara sadece alkol değerli içecekler için üretilmiştir. Farklı yapıda bir içecek koymanız mataranın iç dizaynını bozar.

Popüler Kanyak Mataralarını Nereden Satın Alabilirim?

Son dönemlerdeki en trend ve en ergonomik yapıdaki kanyak mataraları için hediyelik eşya satışı yapan mağazalara ya da internet sitelerine bakabilirsiniz. Özellikle de internet siteleri içerisinde yurt dışından getirilmiş en trend modelleri bulabilirsiniz.

Kanyak Mataralarının Fiyatları Pahalı Mı?

Kanyak matara modelleri gerek tasarım açısından gerekse de özelliği açısından değişim gösterdikçe fiyatında da değişim olur. Ancak minimum 20 TL ye maksimum da 250 TL civarlarına kadar kaliteli kanyak mataraları satın alabilirsiniz. İçerisine alacağı alkol litresi ya da alkolü ne kadar süre koruyabileceği gibi özelliklerinin yanı sıra dış tasarım kalitesi de değişim gösterdikçe fiyat artacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: