Kanyak Matarası

Kanyak Matarası Sadece Erkeklere Yönelik Bir Hediye Değil

1 Şubat 2018

Sadece kanyak içmek için kullanılmayan ve içerisine başka içkiler de koyabileceğiniz kanyak mataraları hediye olarak düşünülebilir. Yeni yıl yaklaşırken farklı bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız bunun için kanyak matarası oldukça farklı tarzı ile ilgi çekici bir hediye olacaktır. Üstelik sadece erkeklere yönelik olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü kanyak matarası dekoratif amaçla da kullanıldığı için kadınların da igisini çekecek bir hediyedir. Bir çok kadın evini retro ürünlerle dekore ederken kanyak matarasını da aksesuarlarının arasına koyar.

Kadınlara da Kanyak Matarası Alınır mı?

Kadınlar için kanyak matarası almak istiyorsanız tercihiniz daha kibar olan modellerden yana olabilir. Özellikle dekoratif olarak kullanılması için alıyorsanız cam olanlarını tercih edebilirsiniz. Çünkü az önce de söylediğimiz gibi kadınlar dekoratif ürünlerden çok hoşlanır ve onlara farklı bir hediye seçimi yapmayı düşünüyorsanız kanyak mataraları son derece doğru bir seçim olacaktır. İnternetten de sipariş vereceğiniz için kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilir ve bu hediyeyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kanyak Matarası Modelleri Nelerdir?

Kanyak matarası modelleri kullanıldığı ham maddeye ve ebatlarına göre değişir. Kullanılan maddeler paslanmaz çelik, cam,ya da dışı deriyle kaplı mataralardır. Cam olanların kırılma riski olduğu için daha çok hediyelik olarak düşünülebilir. Bir diğer model ayrımı olan boyuta bakacak olursak cepboyları ve daha büyük boyları da vardır. Büyük boylar genelde yanda taşımaya uygun ürünler değildir. Bu nedenle sürekli yanınızda taşıyacağınızı düşünüyorsanız daha küçük olan modelleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır diyebiliriz.

Kanyak Matarası Nasıl Temizlenmelidir?

Kanyak matarası temizliği yapmak için ağır temizleyiciler kullanmamalısınız.Genelde sıcak suve tuz mikrobu alması için yeterli olur. Ayrıca alkol dışında herhangi bir içecek mataraya konmamalıdır. Çünkü mataraların yapısı sadece içkiyi muhafaza edebilecek şekilde tasarlanmıştır ve asitli içecekler koyamazsınız.Matarayı bulaşık makinesine de koyamazsınız. Ayrıca içkilerin bir süre sonra bozulacağınu unutmamalısınız ve içerisinde çok bekletmeden kanyak matarasını boşaltmalısınız.Temizliği de düzenli olarak yapmanız tavsiye edilmektedir ve bu şekilde kanyak matarasının kullanım ömrünü de uzatırsınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: