Kanyak Matarası

Kanyak Matarası Yılbaşınızı Süsleyen Hediyeleriniz Olsun

8 Şubat 2018

Kanyak mataraları almak için yılbaşı son derece uygun bir gün ve siz de yeni yıla bu mataralar sayesinde farklı hediye konseptiyle girebilir, içkilerinizi artık istediğini yerde yudumlayabilirsiniz. İçinizi ısıtacak içkileri bunların içerisine koyarken aynı zamanda son derece eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.Üstelik bu hediyeler belirli bir ömürü olmayan ve seneler geçse de hatıra olarak saklanacak hediyelerdir. Üstelik modası geçmediği için senelerce kanyak matarası hediye edebilirsiniz. Geçmiş yılara ait bir ürün olsa da çok fazla kullanıldığını söyleyebiliriz ve senelerce  de kullanılacak, sevdiklerinize sizi hatırlatacaktır.

Kanyak Matarası Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kanyak matarası kullanacağınız zaman temizliğine ve içerisine koyduğunuz içeceğe çok dikkat etmeniz gerekir. Bu mataralar içki muhafaza edilmesi için tasarlanmıştır. Yani kola ve gazoz gibi asitli içecekleri koymak bunun yapısını bozacağı için tehlikeli olacaktır. Aynı zamanda matara kullanırken temizlik esnasında ağır temizlik ürünleri kullanmamalısınız. Bunun için en doğalı evde hazırladığınız tuzlu sudur ve bu aynı zamanda tüm mikropları da alacaktır. Kanyak matarasını düzenli olarak boşaltmayı unutmamalısınız. İçinde tutulan içki bir süre sonra bozulacağından kötü bir koku bırakacak ve aynı zamanda mikroplanacaktır. Temizlik için matarayı bulaşık makinesine de koymamanız önerilir.

Kanyak Matarası Nelerden Yapılır?

Kanyak matarası alacağınız zaman hangi çeşidini alacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Bunun için seçim yaparken önceliklerinize göre hareket etmelisiniz.Genelde içkiyi en iyi muhafaza edenler içi çelik olanlardır. Paslanmaz çelik olduğu için senelerce dayanabilir. Cam olanlar genelde dekoratif olarak kullanmak isteyenlere daha uygundur. Dışı deri kaplama olanlar da hafif olması nedeniyle tercih edilir. Boyutuna göre de tercih yapabilir ve cep boyları ya da büyüklerini tercih edebilirsiniz.

Kanyak Matarası Fiyatları Nasıldır?

Kanyak mataralarının fiyatları boyutlarına ve üretildiği malzemeye göre değişmektedir. Kanyak matarasını satın alırken tobacco shoplara ve internetten ürün satan yerlere bakarsanız fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Genelde paslanmaz çelik olanların fiyatı yüksek olabilir ancak bütçenizi zorlamayacak hediyelikler olduğunu ve rahatlıkla satın alabileceğinizi, sevdiklerinizi de mutlu edebileceğinizi söyleyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: