Kanyak Matarası

Küçüklere Su Matarası Büyüklere İçki Matarası

Halk ağzında viski matarası ya da konyak matarası olarak da bilinen içki mataralarıdır. Boyutları ilk olarak cebe sığacak büyüklükte cep içki matarası olarak üretilmiş olsa da şimdilerde farklı büyüklüklerde içki matarası bulmak mümkün.

İçki matarası kullanmak artık bir zevk haline gelmiş durumda. Eskiden içki mataraları her an yanımızda alkol bulundurmak için kullanılırdı. Günümüzde ise durum öyle değil. İçki şişelerinden sıkıldıysanız, arkadaşınıza alkol ikram ederken şişelerin estetik durmadığını düşünüyorsanız da kullanılabilecek bir ürün. Karşılıklı oturduğunuz arkadaşınıza içki servis ederken size şık bir görünüm sunabilir. Bunun için üretilmiş özel içki mataraları bile bulunuyor.

İçki matarası kullanacaksınız bilmeniz gereken en önemli püf nokra içki mataranızı her türlü içki ile kullanmamanız gerektiğidir. Her içkinin kendine has bir içilme yöntemi vardır bu yöntemleri araştırıp mataranıza koymak istediğiniz içkiyi seçebilirsiniz.

İçkilerinizi Tek Başınıza İçmek Zorunda Kalmayın

Üretilen içki matarası seti beraberce bir şeyler yapmak isteyen insanlar için gözde bir ürün. Yalnız alkol almayı sevmeyenler için ideal bir ürün matara setleri. Sürekli olarak mataranızın ucundaki delikten alkol tüketmek istemiyorsanız, bardak kullanmayı tercih ediyorsanız bu setlerin içinde istediğiniz bardakları bulabilirsiniz.

  • Alacağınız setin içinde bir adet içki matarası bulunuyor.
  • İçerisinde shot bardakları bulunan bardaklı içki matarası ile arkadaşlarınıza ikramda bulunabileceğiniz bir güzel yönü var.
  • Setin içindeki çakmakla içkinizin yanında içeceğiniz sigaranızı yakabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilenler

Bu ürünlerin üretiminde kullanılan metal, cam, gümüş ve paslanmaz çelik olmak üzere dört adet madde bulunur.

  • Gümüş içki matarası diğer ürünlere göre en çok tercih edilendir. Fiyatı pahalı, görüntüsü parlaktır. Üzeri deri kaplı olanları da vardır.
  • Deri içki matarası olarak bilinen ürün deriden yapılmış bir içki matarası değildir. İçki matarasının dış yüzeyi deri ile kaplanmıştır. Satışları oldukça fazladır.
  • Paslanmaz çelik ve metal görünümlü içki mataraları da oldukça popülerdir. Bu içki mataralarının fiyatları öğrenciyseniz size hitap edecek fiyatlardır.
  • İçki mataranızı sürekli kullanmak istemiyorsanız, görsel şölene de doymak istiyorsanız mutlaka içki matarası seti almalısınız. İçindeki malzemeleri de kullanmaktan keyif alacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: