Kanyak Matarası

Markaların İçki Matara Karşılaştırması

Alkolü gerçekten sevenler için içki mataraları bir vazgeçilmezdir. Nasıl ki sigara tutkunları tabakalarla, Zippo markası çakmaklarla sigara içmeyi bağımlılıktan öteye taşıyorsa, içki mataraları da alkol sevenler için aynı şeyi ifade ediyor.

Piyasada birçok çeşit ve modeli bulunan bu mataraların en düşük fiyatlıları 50 lira fakat siz en iyi içki matarası almaktan yanaysanız fiyatlar giderek yükselecektir. Özellikle markaların setlerini gördüğünüzde kendinizi tutamayacağınızı garanti ederiz.

İçki Mataralarının Vazgeçilmezi Jack Daniels

İçen içmeyen herkesin bildiği, içki mataralarında en çok tercih edilen alkolün viski olduğu bir genel kültür algısıdır. Bu sebeptendir ki viski markalarından en çok bilinen ve tercih edile Jack Daniels kendi markasına özel olarak Jack Daniels içki matarası üretmiştir.

  • Görünüş olarak üzerinde, Jack Daniels şişelerinin üzerindeki markanın kendine özel olan ambalajı bulunmaktadır.
  • Herkesin ayrı bir viski zevki olsa da Jack Daniels’ın sevenlerini göz ardı edemeyiz. Jack Daniels içki seti genelde basit bir yapıda bulunur. Shot bardakları ve huniden oluşan iki ayrı aparatı bulunur. Bunun dışında herhangi bir farklı aparat bulundurmaz. Basit bir düzenektir.
  • Viski içilen bir içki matarasında en iyi viski olan markanın ürettiği matarayı seçmek ve o markanın viskisini içine doldurmak doğru ve güvenilir seçim olacaktır.

Mataraların Şahı Stanley

Stanley markası üretim olarak sadece içki matarası değil birçok çeşit termos ve matara üretimi yapan bir marka. Stanley içki matarası üretmemesi kaçınılmazdı.

  • Başlı başına ‘’matara’’ markası olan Stanley’nin ürettiği içki matarasına son derece güvenebilirsiniz.
  • Plastik kullanmadan kaçınan Stanley sağlığınızı düşünüyor.
  • Ürünlerinin genelinde paslanmaz çelik kullanan marka aynı şekilde paslanmaz çelikten ürettiği shot bardaklarını da setlerine dahil ediyor.
  • Dış görünüş olarak daha çok klasik su mataralarına benzediği için göz zevkinize pek hitap etmeyecektir.

Honest İçki Matarası

Bilinen içki matarası markaları arasındaki honest içki matarası en pahalı olanlarındandır. Cebinize uygun olanlarını da bulmak mümkündür fakat bu seçtiğiniz ucuz olanları çok basit yapıda içki mataraları olacaktır.

  • Honest markası genel olarak paslanmaz çelik ya da gümüşten matara üretimi yapar.
  • Mataralar gümüşten üretilir fakat çoğunluğunun üstü deri ile kaplıdır. Deriler genelde orijinal deridir fiyatlarının pahalı olması da bundan kaynaklanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: