Kanyak Matarası

Pahalı Hediyeler Yerine İçki Mataralarını Tercih Edin

12 Kasım 2017

Klasikleşen hediyelerden sıkıldıysanız ve sevdikleriniz için daha ilgi çekici ürünler arıyorsanız o zaman içki mataraları tam size göre. Son derece sıra dışı olan içki mataraları, alkol tüketen ve içkisini yanında taşıyamadığı için yakınan kişiler için ideal olacaktır. Cep içki matarası modelleri gibi farklı modellere bakarak her yere taşınabilen mataralar tercih ederek sevdiklerinizin sorununa çözüm bulabilir ve onlara sürekli kullanacakları, kendinizi hatırlatan hediyeler verebilirsiniz.

İçki Mataraları Pahalı Hediyeler midir?

Bir ömür boyu kullanılabilen ve son derece farklı bir hediye olacağından emin olduğunuz içki mataraları piyasadaki pek çok hediyeye göre daha makul fiyatlarla satılmaktadır. Bu nedenle sevdikleriniz için son derece uygun bir hediye olacaktır. İçki matarası setleri kullanılan malzemenin cinsine göre fiyat olarak değişir. Örnek vermek gerekirse en pahalı olanları genelde deriden üretilen ve set halinde satılan içki mataraları olmaktadır. Bu setlerin içerisinde:

  • Shot bardakları (2’li ya da 4’lü)
  • Huni (bardağı doldurmak için)
  • Anahtarlık
  • Kalem
  • Pipo ve puro çakmağı

Gibi malzemeler yer alır. Ürün sayısı arttıkça doğal olarak fiyat olarak da yükselmektedir. Cam içki matarası da kullanılan malzemeden ötürü pahalı olabilmektedir. Gümüş ve cam dışında daha ucuz malzemelerin kullanıldığı mataralar da vardır ancak hepsi çok uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmamıştır. Fiyatı belirleyen bir diğer etken boyutudur. Mataralar boylarına ve hacimlerine göre de ayrılır. Kimi matara cebe sığacak ölçüde büyük olurken kimisi daha fazla içki alma kapasitesine sahip olur.

İçki Matarası Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İçki matarası unutulmamalıdır ki sadece içerisine alkol koyulması gereken bir kaptır. Bu nedenle koyacağınız herhangi bir asitli içecek mataranın iç kısmının kararmasına neden olacaktır. Ayrıca sadece asitli içecekler değil, meyve suyu ve benzeri ürünleri de koymamanız gerekir. İçerisine koyduğunuz içkinin de çok uzun süre bekletilmemesi sağlık açısından önemli olacaktır. En iyi içki matarası kullanımı için düzenli olarak mataranızı temizlemeli ve koku kalmasına, kararmasına müsaade etmeden matarayı kullanmalısınız diyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: