Kanyak Matarası

Sevgililer Günü İçin İçki Matarasını Kişiye Özel Hale Getirin

Sevgililer günü yaklaşırken pek çok kişi hediye telaşına şimdiden girmiş olabilir. Çünkü partneri için farklı ve onu şaşırtacak bir hediye düşünüyorsanız hem erkekler hem de kadınlar için alınabilecek en yaratıcı hediyelerden birini söyleyebiliriz: içki mataraları. İçki matarası, alkol tüketmeyi seven ve bunu her bulunduğu ortamda, dışarıda, bir mekana para vermeden yapmak isteyen kişiler için oldukça kullanışlı ve sevimli bir hediye olacaktır. Bu hediyeyi almak için internet üzerinden sipariş verebilir ya da hediyelik içki matarası olarak tobacco shoplarda size sunulan setlere bakabilirsiniz. Üstelik desen ve renk çeşitliliği çok olduğu için mutlaka beğeninize hitap eden bir ürün bulabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Matarayı Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hediye içki matarası alacağınız zaman uzun ömürlü olmasını istiyor ve bunu yıllarca saklamak istiyorsanız o zaman sayacağımız durumlara dikkat etmeniz gerekecektir:

  • Bardaklı içki matarası aldığınız zaman bardakların mutlaka temizliğine ve toz barındırmamasına dikkat etmeli, her kullanımdan sonra hem matarayı hem de bardakları yıkayarak matarayı kaldırmalısınız.
  • İçki matarasının içerisine kesinlikle başka bir madde koyulmayacağını bilmelisiniz. Meşrubat ve benzeri içecekler koku yapabileceği gibi mataranın iç aksamını da bozar.
  • Özellikle asitli içecekler kararma yapması açısından içki matarasından uzak tutulmalıdır. Bu mataralar sadece alkol koyulması için üretilmiştir.
  • Matara içerisinde alkol uzun süre muhafaza edilebilir ancak çok bekletmek de yanlış olduğu için uzun süredir duran içkilerinizi dökmeniz gerekir.

Hediye İçki Mataraları İçin Nasıl Modeller Vardır?

Dış kabına göre en çok tercih edilen içki matara modelleri: cam içki matarası, gümüş kaplama içki matarası, cep boy içki matarası, deri içki matarası, damatlar için üretilen içki matarası ve benzeri seçeneklerdir. Gördüğünüz gibi damatlar için üretilen mataralar gibi özel günler için tasarlanan modeller bulabilir ya da kişiye özel tasarımlar da yaptırabilirsiniz. İçki mataraları için hacim de önemli olduğundan küçük boyutlu olanları kullanabilir ya da daha geniş hacimli olanları set olarak alarak sevdiklerinize de istediğiniz zaman ikram edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: