Kanyak Matarası

 Sevgiliniz için Dekoratif Ahşap Hediyelik

29 Ekim 2017

Pek çok kişi için sevgililer günü hediyesi seçmek oldukça zorlu bir süreç. Bu sürece girmeden önce de sevgilinizin ne istediği ile ilgili tüyolara da ihtiyaç duyasınız. Hediyede seçiminde aslında en önemli nokta karşınızdakine değer verdiğinizi göstermenin bir yolu olması ancak karşınızdakinin ihtiyaçlarına göre hareket etmek de oldukça önemli.

Hediyelik Eşyada Eskimeyen Ürünler

Yeni ev hediyesi alırken, sevgilinize veya arkadaşınıza eğer ne alacağınıza karar veremiyorsanız pek çok farklı ve klasikleşmiş hediyelerden bazılarını radarınıza alabilirsiniz. Bunlardan ilki dekoratif ahşap hediyelik ürünler olarak öne çıkmakta. Ahşabın organik ve doğal görüntüsü her daim modaya uygun ve her evin dekorasyonuna da giden bir özellik taşıyor. Bu yüzden de ahşap eşyalar her daim popülerliğini korurken aynı zamanda da güzel birer hatıra olarak kalıyor.

Ahşap Hediyelik Çeşitleri

Hem temizlik hem de uzun ömürlülük açısından da dayanıklı olan bu malzeme ile takı kutuları, saatler, müzik kutuları, eski tip radyolar, figüratif biblolar ve takı gibi pek çok seçenek de bulmak mümkün. Ayrıca ahşabın duvar aksesuarları kullanımı da oldukça yaygın ve şık bir tercih. Duvar aksesuarı, ahşap ürünlerde aynalar, çerçeveler, duvar saatleri, maskeler, oyma duvar aksesuarları gibi pek çok çeşitte bulunuyor.

Bütün bu çeşitler arasında tercih yapmak da çoğu zaman oldukça zor olabiliyor. Seçim yaparken bütçenize göre bulabileceğiniz pek çok seçenek de var. Ağacın cinsi ve yapılış biçimine göre bu eşyaların da fiyatı değişiyor.

El yapımı ahşap ürünler daha fazla emek ile sınırlı sayıda üretildiği için fiyat oranları daha yüksek oluyor. Ustalık ve emek gerektiren bu ürünler lazer kesim veya seri üretimlere göre daha değerli oluyor. Lazer kesim veya seri üretim ahşap tasarımlar da bütçeye daha uygun ve çok fazla çeşit ile piyasada yer alıyor. Bu ürünleri ister hediyelik eşya dükkânlarından isterseniz de çevrimiçi satışlardan temin edebiliyorsunuz.

Ahşap ürünler renkli veya sadece ahşabın doğal görünümü ile üretilirken aynı zamanda metal veya taş gibi diğer malzemeler ile de birlikte üretiliyorlar. Bu tip hediyeler de oldukça fazla talep görüyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: