Kanyak Matarası

Sevgiliniz İçin Kişiselleştirilebilen Çakmaklar

5 Aralık 2017

Sevgililer gününde veya doğum günlerinde sevgilinizin alışkanlıkları doğrultusunda alacağınız ürünler arasında zippo çakmak çeşitleri de var ise bu ürünlerini kişiselleşebilen çeşitlerini tercih de edebilirsiniz. Çakmak çeşitlerinin kişiye özel olması için bu hizmeti veren bir satıcı ile iletişime geçmeniz de gerekmektedir. Kişisel olarak hazırlanabilen ürünler bu satıcılar vasıtası ile hem özel notunuz hem de hediye paketi ile birlikte teslim edilmektedir. Hediye seçenekleri arasında kişiye özel olarak sadece çakmak modelleri değil tişört, kupa ve takı gibi çeşitler de yer almaktadır. Ayrıca içki mataraları da bu çeşitler arasında yer alıyor. Özellikle yuvarlak matara çeşitleri bu tip hediyeler için en uygun modeller olarak öne çıkıyor.

Çakmak Çeşitleri

Zippo çakmak hem uzun süreli kullanıma uygun olduğu hem de şık bir çakmak çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Pek çok çeşidi bulunan bu çakmak çeşidi aynı zamanda rüzgârlı havalarda da yanabildiği için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Zippo çakmak çeşitleri dışında özel kullanımlar için tasarlanmış puro çakmağı ve pipo çakmağı gibi çeşitleri de bulmak mümkün olabiliyor. Puro ve pipolar uygun çakmak ile yanabiliyor.

Eğer sevgiliniz pipo veya puro kullanıyorsa ona bu çakmaların kişiselleştirilmiş olanlarından hediye ederek oldukça şık ve düşünceli bir seçim de yapmış oluyorsunuz. Pipo veya puro gibi ürünlerin ayrıca pek çok yan ürünü de bulunuyor.

Pipo ve Puro Yan Ürünleri

Pipo ve purolar için zippo çakmak bir yan ürün olabildiği gibi aynı zamanda pipolar için tütün kesesi, tütünü pipo içine koymaya yarayan kaşık, pipo ayaklığı ve pipo çakmağı yan ürünler olarak satılıyor. Puro için ise puro kesme makası, puro çakmağı ve puro kabı gibi pek çok yan ürün var. Bütün bu ürünleri online mağazalarda uygun fiyat seçenekleri ile bulmak mümkün olabiliyor. Bu hediyelerin yanında içki matarası gibi seçenekler de eklenebiliyor. Matara çeşitleri de termoslu ya da cep matarası olarak farklı modelleri ile piyasada alıcısını buluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: