Kanyak Matarası

Sevgilinizi İçki Matarası Hediyesiyle Şaşırtın

İçki matara modelleri yıllardır süre gelen bir hediye olsa da son yıllarda kalıplaşmış hediyeler, içki mataralarını daha geri planda bırakmıştır. Oysa farklı hediyeler almayı seven kadınların partnerleri için alabileceği en farklı hediyelerden biri içki mataralarıdır. Hediyelik içki matarası setleri ve modelleri, son yıllarda farklı hediye düşünenlerin ilgisini çekmiştir. Bilhassa partneriniz içki içmeyi seviyor ve bunu her koşulda yapmak istiyorsa, ona devamlı yanında taşıyabileceği bir içki matarası alarak mutlu edebilir ve geçmişi de hatırlatan, son derece şık ve sıra dışı bir hediye verebilirsiniz. Sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel zamanlar için içki matarasını düşünüyorsanız öncesinde internet üzerinde sipariş edebilir ve kişiye özel tasarım da yaptırarak hediyenizi daha özel kılabilirsiniz.

İçki Matarası Seti Nasıldır?

Gümüş içki matarası, deri kaplama içki matarası ve kişiye özel farklı malzemelerden üretilen içki mataraları gibi farklı çeşitlerini bulabileceğiniz bu ürün tekli satılabildiği gibi aynı zamanda set halinde de satılır. Set içerisinde yer alan malzemeler şunlardır:

  • Shot bardakları içki matarası setlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Shot bardakları sayesinde gittiğiniz her yerde farklı bir bardak isteme ihtiyacı duymadan, set bardaklarını çıkararak içkinizi doldurabilirsiniz. Shot bardağı sayısı sete göre değişmektedir. Kimisinde 2 kimisinde 4 adet bardak bulabilirsiniz.
  • Shot bardakları genelde paslanmaz ve çelikten üretildiği için uzun ömürlüdür ve hijyenik olarak kullanılır. Ancak bu bardakları başka bir şey içmek için kullanmamalısınız.
  • İçki matarası içerisinde huni de en gerekli malzemelerdendir. İçkiyi shot bardağına dökmeden koymaya yarayan bu ürün içkiyi dökmenize engel olur.
  • Eşantiyon olarak verilen cep çakmakları ve anahtarlıklar da her sette olmasa da bir çok set içerisinde vardır.

İçki Matarası Modelleri Nelerdir?

İçki matarası modelleri için farklı sitelere bakabilir ya da tobacco shopları da gezinebilirsiniz. Buralarda fotoğraflarınızın yer aldığı kişiye özel tasarımlar yaptırabileceğiniz gibi gümüş ve deri olarak farklı malzemelerden üretilmiş içki mataraları da bulacaksınız. Malzemeye göre seçebilir ya da rengine bakarak sevdiğiniz bir model bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: