Kanyak Matarası

Sızdırmaz Kanyak Mataralarla Kanyak Keyfi

Kanyak matarası özelliği bakımından alkol taşımak için son derece elverişli ürünlerdir. Paslanmaz çelik olmaları, dış yüzeylerinin darbelere karşı korumalı olması, iç kısımlarının alkolün özelliğini koruyacak özel malzemeden yapılması ve taşıma konusunda size büyük kolaylık olan sızdırmaz kapak özelliğinin olması ürünü kullanışlı hale getirmektedir.

Saydığımız tüm bu özellikler bireysel kullanımınız için önemli olurken hediye olarak sunmak istediğinizde de hem kaliteli hem de uzun ömürlü bir ürün seçtiğiniz anlamına gelmektedir.

Hangi Kanyak Matara Modelleri Kullanışlı?

Satın almak için ürün araştırmasına başladığınızda piyasada birçok farklı renk ve modelde kanyak matarası satıldığını görebilirisiniz. Farklı fiyat aralıklılarıyla satışa sunulan bu ürünlerin kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle içine alkol koyarak içim keyfi yaşayacağınız aksesuarınızı seçerken dikkatli olmalı ve sağlığınız tehdit edecek malzemelerin kullanışmış olanlarını satın almaktan kaçınmalısınız.

İthal ürünlerin paslanmaz çelik malzeme kullanılarak yapıldığını belirtmeliyiz. İç kısmalarında alkolün taze kalmasını ve tadının bozulmasını önleyici özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle kanyak mataranızın içine alkollü içecek dışında asitli içecekleri, meyve suyu ve su gibi içecekleri koymanız doğru değildir.

Her modeli kullanışlıdır. Ebatlar değişen ürünler olup taşımak istediğiniz şekle göre seçiminizi yapabilirsiniz. Cepte taşımak için daha küçük boyları tercih edebilir ofiste ya da evde kullanmak, çantada taşımak için büyük modellerden de satın alabilirsiniz. Kamp alanları gibi yürüyüş alanlarında taşımak istediğinizde de askılı kılıflı olan modelleri daha uygun seçimler olacaktır.

Bayanların Kullanabilecekleri Kanyak Matara Modelleri Hangileri?

Bayanların kullanabilecekleri modeller için oval ve küçük boy olanlar önerilmektedir. Büyük ve dikdörtgen şeklinde olanlar daha çok beyler için uygun olup bayanların tercihleri küçük ve çantada taşınabilir modeller olmalıdır.

Renk alternatiflerinde de pembe ve tonlarını bulabileceğiniz gibi baskılı ürünler arasında da tercihler yapabilirsiniz. Dilerseniz klasik olarak gri tonunda olan mataralardan da seçiminizi yapabilmektesiniz.

Temizliği Nasıl Yapılmakta?

Kanyak mataraları temizliğinde çoğu zaman su yeterli olmaktadır. Her kullanım sonrasında içinde alkol bırakmamanız ve suyla iç kısmını iyice yıkamanız yeterli olurken 3 günden fazla içinde alkol kalması koku oluşumuna neden olabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: