Kanyak Matarası

Suna Dumankaya İle Yağlı Cilt Bakımı

Yağlı cilt problemi neredeyse bütün kadınların ve erkeklerin en büyük problemlerinden bir tanesi. Özellikle de vücutta oluşturmuş olduğu yağlılık hissine ek olarak aynı zamanda vücutta çok büyük akne ve sivilcelerin de ortaya çıkmasına neden olur. yağlı cilt bakımı suna dumankaya önerileri sizlerin yağlı cilt problemine adeta büyük bir derman olur ve yağdan arındırılmış oldukça ferah bir vücuda kavuşursunuz. Suna Dumankaya, sizler için hazırlamış olduğu özel maske ve peeling tarifleri ile birlikte hem gözeneklerinin açılmasını hem de yağlı cildinizin bir miktar daha rahatlamasını sağlar.

Suna Dumankaya: cilt ve tüm cilt türleri ile ilgili ortaya çıkan bütün problemlerine maske ve peeling çözümleri ile tanınır. Alanın en ileri gelenlerinden olduğu için birçok kişi tarafından sözleri ve maskeleri uygulanan bir isimdir.

Yağlı cilt bakımı için ne tür maskeler önerilir ?

Yüzünüzdeki yağ nedeniyle çok fazla parlak mı görünüyorsunuz, veya elbiselerinizi giydiğinizde sürekli olarak yağlandığını mı görüyorsunuz ? o zaman tam da sizler için uygulanabilecek bir yağ arındırıcı maske bulunmaktadır.

  • Yumurtanın bir adet sarısı
  • Bir yemek kaşığı süzme yoğurt
  • Bir yemek kaşığı bal

Bu karışımı hazırladıktan sonra temiz bir şekilde yüzünüze sürüp 30 dakika beklemeniz için yeterli olacaktır. Hemen ardından yağlı cilt bakımı ile bebek gibi cilt sahibi olabilirsiniz.

Yağlılık ile ilgili kimyasal çözümler öneriliyor mu ?

Türkiye’de yapılan araştırmalara göre nüfusun %42’lik bir bölümü vücutlarında yağlanma problemi ile karşı karşıya kalırlar. Bu nedenle oldukça yaygın bir problem olan yağlanma sorunu çeşitli yöntemler ile giderilebilirken genellikle bu yöntemlerin doğal olması tercih edilir. Kimyasal çözümler her ne kadar etki etse bile yüzde bazı tepkimelere neden olabileceği de unutulmamalıdır. Yağlı cilt bakımı Suna Dumankaya nın vermiş olduğu öneriler ile birlikte cildinizi hem doğal bir şekilde arındırabilir, hem de aynı zamanda besleyebilirsiniz. Böylece yüzünüz oldukça canlı ve hoş bir görüntüye de kavuşmuş olur. Suna Dumankaya maske alanındaki hizmetlerine uzun bir süre devam etmekte ve birçok kişinin problemine çözüm bulabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: