Kanyak Matarası

Yeni Yıl Hediyesi Seçemeyenler İçin: Kanyak Mataraları

Aralık ayı gelince kimileri için yılbaşı hediyesinin seçiminde yaşanan zorluklar da beraberinde gelir. Hala arayış içinde olanlar için kanyak mataraları şık ve gösterişli bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Kanyak Matarası Nedir?

Kanyak matarası denince akla ister istemez sadece kanyak içilebilen mataralar gelir. Ancak bu ürünün adının talihsizliğinden mütevellittir. Çünkü kanyak mataraları birçok içkinin tüketimi için son derece uygun kaplardır.

Kanyak mataralarıyla açık havalarda içkilerin muhafazası da kolay bir şekilde sağlanmış olur. Ayrıca içindeki çelik alaşımlı metal sayesinde bu üründen içilen içkilerin tadı da ayrı bir havaya bürünür.

Kanyak Matarası Ne Amaçla Kullanılır?

Ürünün kullanım amacı aslında soğukla mücadele etrafında şekillenir. Çünkü kanyak ve benzeri sert içkiler, boğazı yakan ve dolayısıyla insanların ısınmasında yardımcı olan çeşitlerdir.

Kış aylarında doğanın kucağına kendini bırakmayı tercih edenler için mutlaka yanlarında barındırmaları gereken bir üründür. Çünkü bazen üstünüze giydiğiniz kıyafet ne kadar kalın olursa olsun içinizi ısıtmanız zor olabilir. Böyle durumlara mataranızın kapağını açıp bir yudum aldığınızda içiniz alevlenecek ve soğuğa karşı olan direnciniz de tavan yapacaktır.

Kanyak Matarası Seti Nedir?

Son dönemlerde hediyelik eşya satan sitelerde çok fazla kaşımıza çıkan kanyak matarası setleri, için ana ürüne yardımcı olan veya aynı konseptte hazırlanan bir takım aksesuarlar içeren takımlardır.

Bir kanyak setinin içinde ilk olarak shot bardaklarına rastlarsınız. Kanyağında bulunan içkiyi etrafındaki kişilerle paylaşmayı seven kişiler bu bardakların yardımıyla kolayca servis edebilirler.

Setlerde yer alan aksesuarlardan bir diğer de askıdır. Matarasını boynunda veya omzunda taşımak isteyenler bu şık yardımcılar sayesinde daha kolay bir taşıma imkanı bulur. Bunu dışında bazı setlerde çakı ve çakmak da yer alır. Bu ürünler de doğa ile iç içe yaşamayı seven kişilerin her zaman ihtiyaç duyabilecekleri malzemeler olduğu için setlere eklenir.

Kanyak Matarası Boyutları Nasıl Belirlenir?

Boyut konusunda kanyak mataralarının en küçükleri 5 Oz şeklinde ifade edilir. Bu rakam yaklaşık olarak 150 ML şeklindedir. Yani bir su bardağının hacmi ile aynıdır denebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: