Kanyak Matarası

Yeni Yıla Kanyak Matarası İle Girin

Eski bir inanışa göre yeni yıla nasıl girerseniz öyle gider ama bu tabi ki bir hurafedir. Dolayısıyla yeni yılın geri sayımının ardından cebinizden çıkardığınız kanyak matarası sayesinde aldığınız bir yudum boğazınız yakarak geçerken, siz de şöyle bir geçen yılın muhasebesini yaparsınız.

Neden Kanyak Matarası?

Yeni yılı kanyak mataraları ile karşılamak yerine siz Noel Baba konseptli kırmızı pijamalarınızla karşılamak istiyorsanız elbette tercih sizin. Ancak bu cool olmanın kitabını yeniden yazan küçük arkadaşlarla başka bir deneyime sahip olmak da sizin elinizde.

Geçmişi bardak kadar eski olan bu ürünler günümüzün modern dokunuşları ile bir araya geldiğinde harika bir aksesuar haline dönüşmüş durumda. Yani artık kanyak matarası kullanmak için illa uzun palto giyip, iç cebinizden çaktırmadan içmek zorunda değilsiniz.

Bazı iş adamları ofislerinin çekmecelerinde sakladıkları bu minik ürünler ile işyerleri için küçük çaplı kutlamalar düzenliyorlar ama aramızda kalsın. Siz de kendi evinize çağırdığınız misafirlere küçük bir sürpriz yapmak isterseniz kanyak matarası harika bir seçim olacaktır. Hatta set haline satılanlarından alırsanız aynı anda birkaç kişi shot yapabilir.

Kanyak Matarası Çeşitleri Nelerdir?

Kanyak mataralarının kategorilere ayrılmasına temel alınan ilk özellik olarak hacimlerini öne sürebiliriz. İçerdikleri kapasiteye göre 5 Oz’da 8 Oz’a kadar uzanan bir yelpazeye sahip olan bu ürünlerin en küçüğü yaklaşık olarak bir su bardağının kapasitesine eşittir.

Büyük olanları ise az önce bahsettiğimiz set halinde satılan versiyonlarıdır. Bunlar genellikle dekoratif bir kutu içinde satılır ve yanında shot bardakları da olur. Kış aylarında gidilen bir piknik veya bir dağ evi ziyaretinde mutlaka yanınızda olması gereken objelerden biri budur.

Kanyak Mataralarının Tasarımları Nasıldır?

Kanyak matarası deyince ilk olarak insanın gözünde metal bir kutu gelir. Ancak günümüzde dış yüzeyleri farklı olan birçok çeşit vardır. kaplamalı, desenli, işlemeli veya farklı renklerde üretilen kanyak mataralarından zevkinize uygun olan birini satın alıp kullanabilirsiniz. Hatta hazır yeni yıl da yaklaşıyorken sizi hediye seçme derdinden de kurtaracak harika bir alternatife de kavuşmuş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: