Kanyak Matarası

Yılbaşı Hediyeleriniz Kanyak Mataraları Olsun

Yılbaşı hediyesi arıyorsanız ve bugüne kadar hep sıradan hediyelerle karşılaştıysanız şimdi oldukça farklı olduğunu söyleyebileceğimiz kanyak mataraları sayesinde herkesi şaşırtan hediyeler verebilirsiniz. Üstelik yılbaşı konseptine de son derece uygun olduğunu düşündüğümüz bu mataralar içinizi ısıtacak türden bir hediye olacaktır. Temin etmesinin zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rahatlıkla tobacco shoplarda ya da internetten satış yapan hediyelik eşya sitelerinde bulabilirsiniz.Kolaylıkla sipariş vererek kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kanyak Matarası Ne Amaçla Kullanılır?

Kanyak mataraları adından da anlayabileceğiniz gibi içki koymak ve onu muhafaza etmek için tasarlanmış özel bir üründür. Kanyak matarasını kullanmak için amaç sadece içki içmek değildir. Artık baktığınız zaman bu ürünlerin dekoratif olarak da kullanıldığını göreceksiniz.Üstelik nostaljik yapıdaki ürünlerin moda olduğunu düşünecek olursak kanyak mataraları pek çok retro severin ilgisini çekecek tarzda bir üründür. Cam olanlarından metal olanlarına kadar beğendiğiniz türde bir matara alarak istediğiniz yeri dekore etmek için kullanabilirsiniz. En çok cam olanlarının dekorasyon olarak kullanılmak için tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Kanyak Matarası Modelleri Nelerdir?

Kanyak Matarası modelleri az önce de bahsettiğimiz gibi cam olandan paslanmaz metal ve çeliğine ya da dışı deri kaplama olanına kadar pek çok farklı şekilde bulunur. Boyut olarak da farklı olduğunu söyleyebileceğimiz modeller vardır. Örneğin dilerseniz cep boy olanları tercih edebilirsiniz. Cep boy olanlar yanınızda taşıyabileceğiniz için son derece pratik olacaktır ve istediğiniz zaman içerisine içki koyarak kullanabileceksinizdir.

Kanyak Matarası Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kanyak matarasını temizlemek istiyorsanız öncelikle kullanımına özen göstermelisiniz. Eğer doğru kullanırsanız temizlik aşamasında da sıkıntı çekmezsiniz.Kanyak mataralarının içerisine içki dışında herhangi bir farklı içecek konmamalıdır. Bu içecekleri koyarken de bozulabileceklerini düşünerek mataranın içerisinde çok tutmamalısınız. Bozulmadan içini temizlemelisiniz. Mataraları bulaşık makinesine koymak da sakıncalıdır ve iç yapısı bozulacağı için bunların elde yıkanması uygun olacaktır. Ağır deterjanlar kullanmak yerine sıca tuzlu su gibi yöntemlerle mikroplarından arınmasını sağlayabilir ve aldığınız kanyak matarasını da sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: