Kanyak Matarası

Yılbaşını Kanyak Matarası ile Karşılayın

Gelin bu yılbaşı, klasik kırmızı esaretinden uzak ve Serdar Ortaç şarkılarından ayrı bir yerde yanınızda dostlarınızla bir dağ evinde geçsin. Hatta belki bir ateş yakarsınız ve cebinizden çıkardığınız kanyak matarası size eşlik eder. Boğazınızdan süzülen o yakıcı merhaba size hayatı bir kez daha sorgulatır.

Kanyak Matarası Nasıl Kullanılır?

Bazı ürünlerin kullanımı kolay ancak raconu zordur. Kanyak mataraları da biraz böyle bir yapıya sahiptir. Şişeyi kafasına dikip doyasıya içki içmeyi sevenler için pek hoş bir tercih olmayabileceğini baştan söyleyelim.

Kanyak mataralarının içi paslanmaz çelikle kaplıdır. Bu sayede içine koyduğunuz içkinin tazeliği muhafaza edilir ve metalik bir tat verdiği için içkiniz kekremsi bir havaya bürünür. Adı her ne kadar sadece bir tip içki için konulmuş gibi dursa da farklı alkol tipleri ile de kullanılabilir. Hatta küçük bir ipucu verelim, sek votkanın en çok yakıştığı aksesuarlardan biridir.

Kanyak Matarası Çeşitleri Nelerdir?

Kanyak mataralarının çeşitlendirilmesinde evvela hacim üzerinden bir eleme yapmak gerekir. Sadece bir kişinin tüketimi için tasarlanmış olan kanyak mataralarının kapasitesi 5 Oz civarındadır. Bu da 150 ML’ye tekabül eder.

Yapı olarak biraz daha büyük olan kanyak mataraları grup haline yapılan gezilerde veya evinize bir misafir çağırdığınızda balkon ya da bahçede sohbet ederken size eşlik edecek harika ürünlerdir. 8 Oz veya daha fazlaya çıkabilen bu çeşitler, çoğunlukla kanyak seti denen ürünlerin içinde bulunur.

Kanyak Matarası Setleri Nedir?

Kanyak mataraları her ne kadar ceketin iç cebinde saklanması ile ünlü olsalar da içkinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak veren türleri de vardır. işte kanyak setleri bu paylaşımı sevenler için birebirdir. Daha büyük hacimli olan bir kanyak matarasının yanında verilen shot bardakları sayesinde servis yapıp muhabbetinizi de koyultabilirsiniz.

Kış kamplarını seven kişilerin bir ateşin etrafında vakit geçirirken içlerini ısıtacak bir şey aradıklarında imdadına ilk koşan şeylerden biri bu kanyak matarası setleridir. Hazır yılbaşı da yaklaşıyorken siz de kendinize veya sevdiklerinize bu üründen bir tane hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: